HE-800

Elektroniczna dziurkarka bieliźniana

BROTHER T-8752C

Sterowana elektronicznie 2-nitkowa dziurkarka bieliźniana łącząca wysoką produktywność z idealną jakością szwu. W maszynie zastosowano nowy model mechanizmu obcinania nici bębenka, który pozostawia krótszy koniec nici na materiale (2,5 mm).

Ponadto maszyna wykonuje rygiel na końcu szycia, w ten sposób zapobiegając rozwiązywaniu się zakończenia szwu. Maszyna wyposażona jest w funkcję dwukrotnego opuszczania noża, dzięki której nie ma potrzeby częstych zmian noża przy zmianie wielkości dziurki. Mechanizm noża napędzany silnikiem krokowym jest cichy i wolny od błędów przy opuszczaniu / powracaniu noża. Dodatkowo można zmienić nacisk noża w zależności od szytego materiału.

Maszyna umożliwia wykonanie dziurki w podwójnym cyklu odszycia wraz ze wstępnym przeszyciem wzmacniającym, dzięki czemu uzyskuje się najwyższej jakości dziurki, zwłaszcza na materiałach elastycznych – dzianinie. Ponieważ nić wzmacniająca wplatana jest idealnie, nigdy nie wystaje ona poza odszycie dziurki. Przeszycie wzmacniające może być wykonane nawet w 9 okrążeniach.
Istnieje możliwość dwukrotnego obszycia dziurki. Dla ściegu podwójnego pomija się sekcję ryglowania, a ścieg równoległy odszywa się dwa razy. Zapobiega to nadmiernemu ściśnięciu sekcji rygla dziurki. Do pierwszego i drugiego okrążenia szycia, można użyć dwóch różnych szerokości ściegu.

Wyposażona w innowacyjny dotykowy panel NEXIO, pozwalający w prosty i intuicyjny sposób sterować wszystkimi funkcjami maszyny np. :

– wybór wzoru

– ilość ściegów

– prędkością

Panel posiada także skróty klawiszowe, wejście na kartę pamięci oraz przyciski funkcyjne.

Instrukcja obsługi Brother HE-800C
Katalog części Brother HE-800C
Ulotka Brother HE-800C
HE-800C
Prędkość szycia (ściegów/min.) 4000
Podnoszenie stopki 13 mm
Zapisane wzory przeszyć 21
Maksymalna ilość ściegów w programie 999
System igieł DPx5